Homo Mizerus MIESIĘCZNIK BEZDOMNYCH O BEZDOMNYCH DLA  BEZDOMNYCH
STRONA GŁÓWNA

NR 22 (Styczeń 2011) Rozmiar: ~9MB
Jest to dokument "pdf". Jeżeli nie otworzy się w przeglądarce, należy zapisać go na dysku (prawy przycisk myszy i rozkaz: "Zapisz element docelowy jako...". Następnie należy otworzyć zapisany plik (np. HM6.pdf). Trzeba mieć zainstalowany program Acrobat reader. Można go pobrać tutaj

Projekt i wykonanie Andrzej Dobrzański ADED

Zapraszamy do wypowiadania się naszym FORUM na temat bezdomnści.
Kliknij aby wejść na FORUM

* * *
Styczeń 2011 - ukazuje się Homo Mizerus nr 22 - zapraszamy do lektury
* * *
Listopad 2009
Uruchamiamy FORUM na temat bezdomności. Zapraszamy wszystkich do wypowiadania swoich opinii i przemyśleń. Rejestracja jest mile widziana, chociaż niekonieczna. Można wypowiadać się na każdy temat, prosimy jednak o powstrzymywanie się od zdań obrazliwych i obelżywych. Uważamy, że nawet w najbardziej trudnych i kontrowersyjnych sprawach można wypowiadać się w sposób cyliwizowany.
* * *
Biuro Redakcji Homo Mizerusa wraz z Akcją "Duża Paka Dla Głodnego Dzieciaka" p. "Mikołaja" mieści się w Warszawie w pawilonie pohandlowym U-15 przy ul. Targowej 12 w podwórzu. W sprawach terminów spotkań z Redakcją prosimy o ich wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne pod nr. kom. 695193416
* * *
WSZYSTKIE numery Homo Mizerusa są dostępne w naszym internetowym ARCHIWUM
* * *
Luty 2008 - ukazuje się długo oczekiwany 12 nr Homo Mizerusa. Nie mamy lokalu i pieniędzy, jesteśmy jednak przekonani, że nasza działalność ma duży społeczny sens i nie zamierzamy się poddawać! Mamy też sukcesy! Prosimy zajrzeć do ostatniego numeru HM.
* * *
W marcu 2007 wydanych jest już 10 numerów Homo Mizerusa.
* * *
Zapraszamy do zapoznania się z dziesiątym już numerem naszej gazetki, którą dzięki życzliwości przyjaciół udało nam się wydać w kilkuset egzemplarzach.

* * *
LUTY 2006. Ukazało się trzecie wydanie naszego miesięcznika, mamy też już nadany własny numer ISSN !
* * *
W październiku 2005 w ramach działalności resocjalizacyjnej dla bezdomnych Ewa Dobrzańska i Konrad Kalinowski zorganizowali redakcję przy Mokotowskim Hospicjum Świętego Krzyża w Warszawie. Jej celem jest wydawanie czasopisma pisanego przez bezdomnych i dla bezdomnych.
Zerowy, pilotażowy numer wydrukowaliśmy w 50 egzemplarzach na domowych drukarkach. Z jego oraz wszystkich pozostałych numerów treścią można się zapoznać przeglądając nasze internetowe ARCHIWUM.
* * *

 

Page Rank Checker
Liczba odwiedzin 7293